Dlaczego chcesz nauczyć się języka? Co Ci to da? Jaki jest Twój cel?

Codziennie jesteśmy bombardowani różnymi informacjami i treściami. Narzucamy sobie gigantyczne tempo, zadania do wykonania, jeszcze więcej zadań…
Muszę iść do pracy, muszę posprzątać dom na błysk, muszę odpisać na maile teraz, w tym momencie, muszę zdążyć na czas na spotkanie, muszę poćwiczyć, muszę unikać glutenu/laktozy/cukru… muszę modnie się ubierać i mieć nienaganny makijaż, muszę wcześnie wstać, muszę mieć codziennie czas na zabawę z dziećmi, muszę super zarabiać, muszę mieć super karierę… itd..

Dlaczego?

Zanim opowiem Ci o różnych sposobach, metodach nauki języków obcych, chciałabym byś usiadł i zastanowił się dlaczego? Najlepiej jak zapiszesz na kartce powód, dla którego chcesz nauczyć się języka obcego.

Wyobraź sobie, że osiągnąłeś Twój cel. Gdzie jesteś? Co robisz? Jak się czujesz?

Poczuj to całym sobą.

Czy Twoim marzeniem jest nauczenie się języka, aby np.:

  • swobodnie porozmawiać z obcokrajowcem na wakacjach
  • dostać lepszą pracę
  • zdać ważny egzamin
  • studiować za zachodzie lub w USA
  • oglądać filmy lub czytać książki w oryginale
  • rozwinąć swoją karierę za granicą
  • przeprowadzić się w przyszłości do gorącej Australii lub pięknej Austrii itp.?

A może masz jeszcze inny powód? Co to jest za powód? Wszystko co robimy w życiu powinno przybliżać nas do realizacji naszych planów, marzeń i celów. Jeśli już wiesz co chcesz osiągnąć i w jakim terminie, pozostaje już tylko rozplanowanie działania w czasie i zrealizowanie tego celu!

Co jest Twoim „dlaczego”?

Już wiesz? To do dzieła 🙂

Zapoznaj się z ofertą LevelUp!

Udostępnij

Szkoła Językowa LevelUp Mysłowice - język angielski, język niemiecki - © Copyright 2021 LevelUp.pl. Designed by AnaDesign Anna Kuś