Uczymy MÓWIĆ !

Nie trać czasu i nie zwlekaj z decyzją o nauce języka. W Level Up możesz zacząć naukę w każdej chwili przez cały rok szkolny!
Aby zapisać się na kurs wystarczy uzupełnić bezpłatny test poziomujący i przyjść na zajęcia próbne, które również są bezpłatne, jeśli nie zdecydujesz się po nich kontynuować kursu.

Szczególną uwagę poświęcamy zatrudnieniu odpowiednich osób do pracy w naszej szkole. Nasi lektorzy są studentami i absolwentami filologii, a w ciągu roku szkolnego obowiązkowo uczestniczą w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych, by zapewnić najwyższy poziom nauczania.

Poznaj naszą kadrę lektorów i pracowników administracji:

Paulina Kosmala

Właściciel, metodyk, lektor języka angielskiego

Swoim entuzjazmem potrafi zmotywować do pracy nawet najbardziej niezmotywowanego ucznia. Wielbicielka pięknych wnętrz, muzyki, dobrego jedzenia i podróży. Absolwentka filologii angielskiej, metodyk nauczania języków obcych. Największą przyjemność sprawia jej praca z ludźmi, dlatego często na zajęciach żartuje, wprowadzając luźną, przyjazną atmosferę

Martyna Holecka

lektor języka angielskiego 

Absolwentka filologii angielskiej na specjalności nauczycielskiej z językiem niemieckim. Uwielbia podróże, książki i fotografię. Bardzo lubi spędzać czas z ludźmi, a nauczycielką chciała być już od najmłodszych lat. Choć uczy głównie grupy dziecięce, to chętnie przekazuje wiedzę również dorosłym. Wesoła, ambitna i zawsze chętna do pomocy.

Bartosz Falbogowski

Lektor języka angielskiego

Certyfikowany nauczyciel języka angielskiego. Od zawsze gaduła, niezależnie w jakim języku. Z ambicją i przyjemnością podchodzi do pracy. Umiejętnie, cierpliwie i w miłej atmosferze przygotuje do wielu wyzwań jakie stawia ten piękny język.

Bartosz Strzelecki

lektor języka angielskiego 

Absolwent filologii angielskiej tłumaczeniowej z językiem japońskim. Pasjonat popkultury wszelakiej oraz kultury i historii krajów azjatyckich. Uwielbia spędzać czas z ludźmi. Gdy nie uczy, łamie sobie głowę w grach planszowych i strategicznych, albo pisze opowiadania. Uważa, że na naukę nigdy nie jest za późno i języka można (i warto!) nauczyć się w każdym punkcie życia.

Oliwia Węgierska

lektor języka angielskiego 

Nauka języka angielskiego od zawsze sprawia jej radość i daje satysfakcję. Uwielbia dzielić się swoją wiedza z innymi. Interesuje się również sposobami na efektywną naukę. W 2018r zdała egzamin First Certificate in English, a obecnie jest studentka filologii hiszpańskiej na Uniwersytecie Śląskim.

język niemiecki, lektor

Agnieszka Witas

lektor języka niemieckiego

Absolwentka filologii germańskiej, z radością i zaangażowaniem uczy języka naszych sąsiadów zarówno młodszych, jak i starszych uczniów. Cieszy się z każdych ich sukcesów. Stale zdobywa nową wiedzę i rozwija swoje umiejętności. W wolnym czasie lubi słuchać muzyki oraz czytać książki psychologiczne i biograficzne.

Beata Majchur

Lektor języka polskiego dla obcokrajowców

Absolwentka filologii polskiej oraz nauczania języka polskiego i kultury polskiej. Jest polonistką z kilkunastoletnim stażem pracy. Nauczyła już mówić po polsku Turka, Chińczyka i Ukrainkę. Jej pasją są dalekie i bliskie podróże. Lubi dobre kino i kuchnię grecką. Wolne chwile aktywnie spędza z mężem i 3 synami.

Katarzyna Lebik-Oleszczuk

Administracja szkoly

Ukończyła Pedagogikę na Uniwersytecie Śląskim oraz studia podyplomowe na kierunku

’Doradztwo zawodowe i personalne’.

Kocha fotografię i robi zdjęcia właściwie zawsze i wszędzie. Uśmiechnięta, energiczna, pozytywnie nastawiona oraz otwarta na ludzi i nowe doświadczenia.


Cudowni i cierpliwi lektorzy

Cudowni i cierpliwi lektorzy, dzięki którym moje córki będą moimi osobistymi tłumaczami w przyszłości. Polecam, bo budzą chęć do nauki języków obcych, która była głęboko ukryta. Małe grupy, dobierane wiekiem i umiejętnościami są również wielką zaletą tej szkoły. Dostosowanie poziomu zajęć do grup. Sprawdzanie postępów nauczania, nie ma obijania.

Barbara, mama Hani i Zosi

Profesjonalne podejście

Kadra wesoła, przyjazna, i co najważniejsze kompetentna. Podejście do uczących się profesjonalne. Lekcje prowadzone w przyjaznej, luźnej atmosferze, co nie wyklucza profesjonalizmu. Podczas lekcji zawsze można się dowiedzieć jakiejś ciekawostki z anglojęzycznego świata. Dla mnie najlepsza opcja na zdobycie wiedzy na temat języka, jak i samego używania języka.

Polecam wszystkim gorąco!

Rafał, uczestnik kursu dla firm

Bardzo dobra szkoła

Bardzo dobra szkoła. Dziękuję Pani Paulinie za wszystkie informacje i cierpliwość, wszystko zawsze dokładnie wyjaśnione, zawsze uśmiechnięta super kontakt, indywidualne i profesjonalne podejście do każdego dziecka. Polecam.

Monika, mama Ksawerego

Przyjazna i bezstresowa

Ogromnym plusem pracy w Level Up jest atmosfera jaką tworzą ludzie. Przyjazna i bezstresowa. Ze strony szefowej, czy innych lektorów. Można liczyć na pomoc we wszelakich sytuacjach, począwszy od materiałów, przez zastępstwo, po sprawy prywatne.

Asia, lektorka języka angielskiego

Profesjonalizm

Zajęcia językowe w Level Up to pełen profesjonalizm, miła atmosfera motywująca na każdym kroku i dużo satysfakcji z nauki.

Marta, grupa dorosłych B2

Polecam

Córeczki zadowolone, a zajęcia prowadzone profesjonalnie i tak jak należy. Polecamy gorąco!

Adam, tata Lilianny i Emilii

Bardzo dobra szkoła

Bardzo dobra szkoła, polecam nie tylko dzieciom ale przede wszystkim osobom dorosłym np seniorom, szkoła prowadzona przez dobrych, doświadczonych lektorów, cierpliwych i wyrozumiałych.

Barbara, grupa seniorów A1


Szkoła Językowa LevelUp Mysłowice - język angielski, język niemiecki - © Copyright 2021 LevelUp.pl. Designed by AnaDesign Anna Kuś